To już prawie koniec

Sezon 2016 mamy (prawie) za sobą. Jeszcze tylko zgrupowanie w Górkach Zachodnich, dla tych, którzy będą kontynuować pływanie na klasie 420, a potem juz zimowe wyjazdy przygotowujące do nowego sezonu. Załogi, które zakwalifikowały się na ISAF 2016 pojadą podobnie jak w ubiegłym roku na dłuższe zgrupowanie, połączone ze startami w regatach, do Włoch, potem do Hong Kongu, aby na koniec, z odpowiednim wyprzedzeniem wylądować z Nowej Zelandii.

Za sobą z pewnością mamy wszystkie regaty Pucharu Polski – w tym roku Zarząd PSK420 nagrodził najlepsze załogi osobno w kategorii Pań i Panów. Julia z Hania i Maciek z Rafałem zgarnęli po pokaźnym pucharze. Julka z Hanią wygrały wszystkie imprezy, Maciek z Rafałem pływali nieco w kratkę, ale ponieważ reszta panów podobnie, to o ostatecznym wyniku zadecydowały wygrane MPJ.

Patrząc na pojedyncze wyścigi podczas regat PP, Julia z Hanią wygrały 23 z 39. Swoją wysoką formę a także klasę potwierdziły wygrywając MSJ w San Remo i zajmując 2 miejsce w MEJ na Balatonie.

W zakładce Ranking jest już nowy ranking, na koniec sezonu. Można sobie popatrzeć jak nasze dzieciaki pływały.

Ja się z Państwem żegnam, życząc naszym obu załogom wygranej podczas ISAF, a wszystkim pozostałym dzieciakom sukcesów i przede wszystkim frajdy z pływania.

Skomentuj

Komentarze

  1. Andrzej Jagielski

    Artur, wielkie dzięki za pełne zaangażowania relacje z regat. Powodzenia dla całej załogi W !

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*